CHAPEAU ROUGE

MENU

6.6. Multižánrový Brutal Destroy6.6. se v Chapeau rouge můžete těšit na multižánrovou hudební akci, na které si přijdou na své fanoušci snad všech žánrů. V undergroundu bude ke slyšení metal, horrorcore rap, jungle, reggae, hip hop nebo dubstep – jednoduše brutální destrukce Vašich sluchovodů, jak napovídá název akce.

Jako první na Vás zaútočí punk-rock'n'rollová kapela s názvem Wosa. Je to partička čtyř mladých a nadějných punkáčů, kteří v dubnu pokřtili své nové CD "Vanilková planeta". Kapela je bohužel nyní bez bubeníka, ale i tak se ve druhé alternaci můžete těšit na zajímavé podání této směsice punku a rock'n'rollu.


Další v pořadí budou Beast Within The Sound (BWTS), kteří Vám předvedou pořádnou metalovou nálož. Kapela má letos za sebou své první evropské turné, které završila křestem debutové desky BWTS - Eternal Conflict!


A dostáváme se k headlinerovi celé akce, jímž je Sodoma Gomora (DeSade, Řezník, Dj Ill Rick). Kluci také letos nezůstali pozadu a na konci dubna proběhl křest jejich další desky Éra Déra. SG je známá svými nekonvenčními texty a nezapomenutelnou porno horror show a tak nám nezbývá nic jiného, než se těšit na to, co zase předvedou.

Sodomu Gomoru vystřídá Dj Negast, kterého posléze doplní moderátor celé akce Mc PapaRasty se svým jedinečným hlasem a společně se Vám představí jako Jah Tribe Crew.


Dále se můžete těšit na Dj BA2SE, který je spoluzakladatelem kapely Chaozz. Mimo jiných akcí se jako DJ účastnil pražských koncertů Ice Cube, Army of the Pharaos, EPMD a několika ročníků letních festivalů HIP HOP KEMP a HIP HOP JAM. Jako rezident působí na akci "New Kings of the Beats" v pražském klubu Chapeau Rouge, kde se akce koná.

Třešničkou na dortu bude Dj Reverse-D, který Vám zahraje dubstepovou smršť.


Pokud se rozhodnete tuto akci navštívit, rozhodně nebudete litovat - bude to totiž stát za to!

Těšíme se na Vás. See ya!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO