CHAPEAU ROUGE

MENU

25.1. CLASH! pokračujeGorilí muž VLADIMIR 518 v Chapeau RougeCO: CLASH! * VLADIMIR 518, THE FAKES, DJ JAYYARE, MINT, WILD TIDES (live)
KDY: v pátek 25.ledna 2012 od 21.00 hodin
KDE: CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1Na prvním letošním CLASHI! v Chapeau Rouge si to rozdá gorilí muž VLADIMIR 518 (PSH) s rezidentními THE FAKES. K tomu WILD TIDES naživo, DJ JAYYARE a MINT. Hip hop, electro, trash, dubstep.

VLADIMIR 518.
Jedna z legend české hip hop scény. Člen skupiny PSH a zakladatel labelu Bigg Boss. Spolu s PSH vydal dvě dlouhohrající desky, split singl s Indy & Wich a EP Praha. Hostoval na deskách interpretů: LA4, Indy & Wich, Orikoule, Neruda, Marko, Dj Wich, Hugo Toxxx a dalších. Je autorem knihy 2666 / Praha Odyssey. V roce 2008 vydal sólo CD Gorila vs Architekt, v lednu 2009 získal několik cen časopisu Filter a to Nejlepší interpret, album a cover roku 2008. Na webu musicserver.cz bylo jeho album vyhlášeno albem roku. V obou případech se utkal s interprety všech žánrů a tyto ocenění jsou signálem o dospívání českého hip hopu směrem k širšímu publiku. Jeho tažení hudebními cenami za rok 2008 bylo dovršeno získáním žánrového Anděla v kategorii Hip Hop and R’N’B. V současné době koncertuje při příležitosti vydání třetí dlouhohrající desky své domovské skupiny PSH.

518 je znám i jako výrazná osobnost graffiti scény, ilustrátor, comicsový výtvarník a autor scénografií pro představení experimentální skupiny TOW (Noční můra, Turing Machine a Teorie). Jako vedlejší projekt této divadelní aktivity spolu s Davidem Vrbíkem založil projekt SPAM, který se specializuje na audiovizuální synchronizaci zvuku a světla. Velký úspěch sklidil tématický projekt Karel Gott Prager v budově bývalého Národního shromáždění i venkovní projekce na Novou scénu ND k příležitosti zahájení podzimní divadelní sezony 2010.
Na CLASHI se Vladimir 518 představí už podruhé a doufáme, že to bude stejný masakr jako před dvěma lety.

http://www.biggboss.cz/vladimir-518

THE FAKES.
Rezidentní CLASH! duo roztočí hvězdná kola electra, trashe a dubstepu tentokrát ve spodním patře Chapeau Rouge na Fresh Stage.
http://www.facebook.com/thefakes

DJ JAYAARE
. Kmenový DJ Expresradia, kde je tvůrce pořadů Saturday Night Fever a Starr Mix. Na CLASHI! ovládne Starr Mix Stage.

WILD TIDES:
Surfpunková parta z pražské Letné, jedna z těch kapel, které by vám letos neměly uniknout. Sami se vidí takhle: „Divoký přílivy hrajou sakra krátký, zásadní a upocený písničky o tom odzbrojujícím pocitu, kterej můžete zažít jedině v noci na opuštěný pláži, když skrz černý brejle nezůčastněně pozorujete, jak vám pěna příbojovejch vln omývá zlatý špičky kovbojskejch bot.“
http://www.facebook.com/wildtides


CLASH! v pátek 25. ledna začíná ve 21 hodin.

Facebook:
http://www.facebook.com/events/307964219305551/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO