CHAPEAU ROUGE

MENU

7.8. Morkobot (it)Trojčlenka je jedním z nejefektivnějších nástrojů matematiky. Všichni víme, jak ji používat a kdy na ni přijde řada. Nuže, máme zde tři známé členy Lin, Lan, Len (členové množiny Morkobot) a jejich pomocí se musíme dobrat výsledku. Efektivnost naši trojčlenky spočívá i v její jednoduchosti, ihned tedy následuje výsledek – hudba.

To je však konec matematiky, Morkobot se nesnaží zaujmout matematickými kombinacemi, diskriminanty či již jasně definovanými větami. Jejich hudba je fyzikální. Fyzikální metal/hardcore/noise. Jak o sobě sami říkají, již od úsvitu všech galaxií rezonoval zvuk Morkobot ve všech atmosférách vznikajících planet. Hudba Morkobot je jako Higgsův boson. Víme, kde zhruba je a přejeme si, aby měl námi popisované vlastnosti – byl původcem přitažlivých sil, těch malých i těch drtivě obrovských – ale již nevíme, jestli skutečně je a jestli to jen není náš sen. Hudba Morkobot tu také tak nějak je a není, ale zcela jistě působí neuvěřitelnou, tajemnou silou.
Morkobot vydávají na labelu Supernatural Cat spolu s Ufomammut, Lent0 či OvO, takže je zaručen i výtvarný přesah jejich hudby. Tohle by neměl být jen tak ledajaký koncert, ale komplexní představení.

Microvomit vznikli ze Soxoo a jsou součástí NAAB, ze kterých si berou hned tři její součásti, noise assault budweis. Improvizovaný hluk z hloubi nástrojů, velký třesk jako jediné východisko, sebedestrukcí k nové kreaci!

S výše zmíněnými zahrají i Nod Nod, žánrově a vyzněním jinde položená kapela, která nás však svým podáním nového metalu neskutečně baví. Jako hlavní odkaz na jejich hudbu mohu použít snad jen kapelu Bloody Panda, žádná jiná paralela mě nenapadá jak je jejich hudba pestrá na nápady a charakteristická. Nod Nod jsou ta síla, která zastupuje viditelnou hmotu oproti temné a drtivé energii předešlých kapel.

https://www.facebook.com/events/424313697613282/?ref=ts

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO