CHAPEAU ROUGE

MENU

24.2. Clash!Britský riot SOUTH CENTRAL rozbije Chapeau! Pomůžou AIRFARE a LOVE+HATE

Prodigy, Pendulum, Rage Against The Machine. Kapely, se kterými hrají britští SOUTH CENTRAL. Do Prahy ovšem přijedou vůbec poprvé, představí své nové EP Pitfalls & Corridors. Připravte se na masivní nálož trash elektra a dubstepu aka tihle chlapi zacházejí s klávesami trochu jinak, než nanuk Míša. Druhým zahraničním hostem únorového CLASH!E bude rakouský kolektiv LOVE+HATE. Celý mejdan zahájí koncert domácí kapely AIRFARE, která nedávno vydala oceňovanou desku Youngblood.


SOUTH CENTRAL. „Děláme co nás baví, ať už ve studiu, nebo na pódiu, srát na všechno ostatní.“ South Central vznikli v roce 2006 a jdou do všeho po hlavě. Rock, elektronika, beaty, rave. Během jednoho hraní v Paříži si je poslechli The Prodigy, s nimiž od té doby pravidelně vyrážejí na turné. To samé s Pendulum. Zahráli si s Rage Against The Machine i s Vitalicem. „Od Prodigy jsme se naučili vystupovat, od Pendulum zase o produkci. Nejnověji vydali EP Pitfalls & Corridors, které dali ke stažení zdarma. „Není to nic proti tomu, na čem děláme teď, tak tady máte, kurva.“ Zní to trochu výhružně, ale South Central se s ničím nepářou. A vědí co dělají, v pařížském La Machine du Moulin Rouge na nich teď byla hlava na hlavě, tři tisíce lidí. Tyhle dva chlapíky v kapucách, s mejkapem na očích a s klávesami nad hlavou si nesmíte nechat ujít!

http://www.facebook.com/southcentral

LOVE+HATE. Dvojice vídeňských řízků, která vám ukáže, jak se dělají mejdany v Mocnářství. http://www.facebook.com/trueloveandhate

AIRFARE – live. Kapela, která se na domácí scéně pohybuje už tři roky. Na sklonku podzimu vydali desku Youngblood, jíž Musicserver označuje za překvapení roku. Jejich kytary by na CLASH!I měly působit jako skvělý předkrm pro South Central masakr.
http://www.facebook.com/airfareband

THE FAKES. Od indie k dubstepu a dál, The Fakes pro vás v Praze už pár let vybírají to nejčerstvější, co lze hrát. http://snd.sc/suSOPs
http://www.facebook.com/thefakes

KILLOUT. Kolektiv pražských dubstepových djs a producentů: WOOSTEP, STIFLER SELECTA, DIRTY LITTLE TOASTER, NORMAN BATES
http://www.facebook.com/killoutstream


CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 24. února začíná ve 21 hodin.
Vstupenky v předprodeji k dostání v klubu: 150,- Kč.

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Další párty CLASH! proběhnou v těchto termínech:

23.3. – THE KILLERS RABBITS /fr
Mladý francouzský hráč má velkou pifku na pražské králíky a králice.

27.4. – DJ ANTENTION /ru, PRO7 /fr
Peklo pro Prahu. DJ Antention a Pro7.


Fb event: www.facebook.com/events/330970523580530/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO