CHAPEAU ROUGE

MENU

19.12. Freestyle MondaysNa Freestyle Mondays se v pondělí rozjede opět jam s živou kapelou a hostem bude ElKa!


Freestyle Mondays open mic jam s živou kapelou

19. prosince 2011 Chapeau Rouge 20:00

Buran Buran Live Band

MCs: Metoděj, Dozer, ElKa

DJs: Lil Rowa, Dragon, Yofre, Shock O’

Vstup: 50,- / 80,- Kč, MCs zdarma

 

Blíží se nám Vánoce, a také i poslední vydání Freestyle Mondays v roce 2011. V pondělí 19. prosince vypukne další pokračování open mic jamu s živou kapelou v klubu Chapeau Rouge.  Tento mejdan letos přivítal mnoho domácích i zahraničních hostí a oslavil i své první narozeniny. Na Freestyle Mondays (každé třetí pondělí v měsíci) mají všichni MCs, zpěváci či beatboxeři možnost, aby si zajamovali za doprovodu živé kapely. A jinak tomu nebude ani v prosinci! V nejnižším patře Chapeau Rouge nebude chybět Buran Buran band, MC Metoděj & Dozer nebo vokalisté Flowe a Martin.

19. prosince vystoupí jako host ElKa, vítěz mnoha freestyle battlů a jeden z nejlepších freestylerů poslední doby. Tento týpek se kromě freestylu věnuje i vlastní tvorbě. S Matheusem a Djem Kalimem vydali úspěšné album Led ´n´ Ice a v tomto roce ElKa vypustil na světlo světa svůj debut Deník Cestovatele. Ve dvou patrech se za gramofony vystřídají DJs: Lil Rowa, Dragon, Yofre a Shock O´ a kromě doprovodu pro MCs se postarají o zábavu až do ranních hodin.

Pro všechny emcees, zpěváky a beatboxery, kteří se aktivně zúčastní jamu, máme dobrou zprávu. Pokud se registrují na oficiálních stránkách: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/, budou mít vstup na Freestyle Mondays zdarma. Partnerem večera je Caney rum, který můžete po celý večer ochutnat za speciální cenu. Veškeré informace o mejdanu najdeš na: http://freestylemondays.cz.  Předprodej vstupenek za 50,- Kč probíhá přímo na barech klubu Chapeau Rouge až do neděle. Na místě bude vstup za 80,- Kč. Těšíme se na viděnou už v pondělí!


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO