CHAPEAU ROUGE

MENU

15.12. UKaž se!Druhé vydání univerzitní párty UKaž se! zakončí letošní rok ve školních lavicích. Přijďte se odreagovat a připravit na vyčerpávající vánoční prázdniny.

UKaž se!, párty pro studenty Univerzity Karlovy, se vrací po několika měsících opět do sklepení legendárního pražského klubu Chapeau Rouge. Jeho těsné uličky, prostorné stage a nekonečné bary se na celou noc zasypou studenty, kteří přídou ukázat, že Univerzita Karlova se umí taky pořádně bavit. Tak se taky stavte a zažijte takový malý silvestr už v polovině prosince.

UKázat se můžeš 15. prosince a to od 20:00. Jako student budeš mít vstup za 60 kč a pivo za 28 kč. Živě vystoupí kapely Tengri a Kazisvět, ale ve všech třech patrech klubu budou hrát DJs a křepčit můžete na vlnách Funky, house a DnB až do rána. Večírek si můžete zpestřit tombolou nebo speciálním dinkem večera, mystickým a studentským peněženkám přijatelným UKáčkem.

Co dodat, ti co zažili první vydání párty UKaž se! by jistě mohli básnit. Ti, kterým unikla, by zase neváhali soptit. A básnit je vždycky lepší než soptit, tak se tentokrát rozhodně UKaž!

UKaž se pořádá Culto – asociace kulturních otázek za podpory Ukáčko.cz největšího studentského zpravodajského serveru na UK.


Událost na facebooku

DJ T o m y (freelance dj, styly - funky, house, breakbeat, dnb)
DJ S e n s (noisypioneers.cz, styly - funky, house, breakbeat)
DJ H a l b a x (liquid/neurofunk dnb)
DJ K o o b l (jungle/dnb)
DJ N o h a (pop)

Kapely
K a z i s v ě t (heavy-pop)
T e n g r i (alternative)

Vstup:
Studenti 60,-
Nestudenti 120,-

zdroj a více info:
www.culto-ako.cz/cs/ukazte-se-mate-posledni-moznost/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO