CHAPEAU ROUGE

MENU

9.1.2010 – další JOKER’S NIGHT !

9.1.2010 – DALŠÍ JOKER’S NIGHT

(The Slots, Joker’s Face, Adam Piaf Vopička /Fake Tapes/, Bro’s’n’beasts) 

V sobotu 9.1.2010 se v Chapeau Rouge v undergroundové scéně opět uskuteční další večer plný rock’n’rollu – JOKER’S NIGHT - večer, který je průřezem současnou rockovou klubovou scénou a příchozím tak představí znovu pár výborných kapel současné scény, které stojí rozhodně za to vidět a slyšet ! Znovu budou představeny jak začínající kapely, tak „ostřílené“ z Prahy, jejichž vystoupení podpoří opravdu zajímavý special guest.

Za sekci JOKER’S PICK (stálice z Prahy) vystoupí kapela THE SLOTS (indie-rock’n’roll).

The Slots jsou již zavedenou součástí progresivní české kytarové scény, do které pronikli ještě pod názvem Slots & Shade (již od roku 2001). Jejich talentu si nemohli nepovšimnout v hudebních časopisech (Filter, Report) a hlavně v rádiích Express a Wave, v jejichž hitparádách se se svým singlem Minea umístili několikrát na vysokých pozicích, dokonce časopisem Filter byl tento singl vyhlášen jako nejlepší remix roku 2005. Skupina slaví i koncertní úspěchy, výrazně se do jejich historie zapsalo vystupovaní před The Frames (Irsko).

Jak se to již mnoha kapelám stalo a stává, je někdy potřeba si dát na čas pauzu ať už  z jakýchkoliv důvodů, toto nastalo i v případě THE SLOTS, kteří 9.1. zahrají před plánovanou pauzou „naposledy“ exkluzivně právě na JOKER’S NIGHT.


http://bandzone.cz/theslots  

Za sekci JOKER’S SPECIAL GUEST vystoupí a tento event podpoří frontman a zpěvák kapely Fake Tapes ADAM VOPIČKA.

Fake Tapes je velice úspěšná a v současné době v klubové scéně vyčnívající pražská kapela, která má za sebou krátkou ale velice progresivní existenci. Adam Vopička je zpěvákem a většinovým texteřem této mladé formace, která za poslední dva roky mohla být k vidění po boku kapel The Prostitues, Roe-Deer atd. a také již minulý rok úspěšně zaútočila na přední české festivaly. Na kontě mají debutovou desku Just like Superheros a také nominaci na Objev roku časopisu Filter.

9.1. na JOKER’S NIGHT se můžete těšit na jeho sólové akustické vystoupení.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.  

http://bandzone.cz/thefaketapes    

Za sekci JOKER’S DRAFT (začínající kapely, kterým tento event má pomoci po boku větších kapel k získání základny fanoušků) vystoupí 9.1.2009 kapely dvě : JOKER’S FACE (rock’n’roll-funk, Praha) a BRO’S’N’BEASTS (rock’n’roll, Praha). 

Mladá kapela JOKER’S FACE pokřtí při příležitosti koncertu na JOKER’S NIGHT své nedávno vyšlé debutové 5ti-songové EP Turn On Your Wah-Wah! Kterým se snaží dobýt své místo na slunci klubové scény. Jedná se o kapelu, která vznikla teprve v létě 2008, přesto je tato kapela složená z vlastně již zkušených muzikantů například  z kapel Afterspoon a Boby Soxer. Jejich hudební styl by se dal popsat slovem „fúze“ z důvodu, že v sobě kloubí mnoho hudebních stylů a směrů od plnokrevného rockenrollu až po disco a funk. EP které bude kapela 9.1.2010 v Chapeau Rouge křtít bylo natočeno koncem léta 2009 ve Studiu Mydlovary pod vedením vynikajícího zvukaře Kulicha (kytara La Grupa, zvukař Wohnout, The Wall (CZ) a dalších). V současné době mají skvěle nakročeno do finále hudební soutěže Startér Live. 


http://bandzone.cz/jokersface  

Další začínající kapelou, ketrou budte mít možnost na JOKER’S NIGHT 9.1.2009 shlédnout je pražská formace BRO’S’N’BEASTS.

Tato kapela vznikla spojením  členů Another Way a TBA. Ze společných jamů v létě 2009 postupně začal vznikat materiál na debutovou desku. Prvním songem, který Bro’s’n’beasts natočily je Eye to Eye, ke které byl zanedlouho na to natočen i klip, který je již od 9.10.2009 úspěšně zařazen do vysílání hudební stanice Óčko. Jejich hudební styl je velice osobitý a nekonvenční, díky čemuž je možné tuto kapleu vidět již po boku kapel jako jsou Blue Effect, Wohnout, Radiostars, Vypsaná Fixa atd.


http://bandzone.cz/brosnbeasts  

Shrnuto a podtrženo, 9.1.2009 toho bude v Chapeau Rouge na undergroundové scéně mnoho k vidění a slyšení, neváhejte proto dorazit !!!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO