CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

Voodooyoudo


Kategorie: Bands
Styly: , indie rock

Zvuk VOODOOYOUDO? je z části ovlivněn zvukem U.S. a UK kytarových formací přelomu 80. a 90. let 20. století např. Ride, My Bloody Valetine, Stone Roses, Cure, Sonic Youth, Pixies, ale i současnými indie kapelami jako jsou Minus the Bear, The Dismemberment Plan, Foals, Tokyo Police Club, The Photo Atlas aj.
Někteří členové VOODOOYOUDO? se setkala již v roce 1997 ve skupině Stumbleine, která v Brně působila přibližně dva roky a poté ukončila činnost.
Po období stráveném zejména v prostředí elektronické taneční scény a příložitostném působení v některých elektronických projektech, se v hlavách zbytku Stumbleine opět začala formovat myšlenka opřít se do kytar. Tato myšlenka se zhmotnila na jaře roku 2005 nákupem nástrojů a aparátu. Repertoár z počátku tvořily původní skladby Stumbleine které VOODOOYOUDO? zpracovávali v sestavě Miloš Tejkal (kytara) David Mikeš (Bicí) a Jan Uiberlay (baskytara, zpěv). Na podzim 2005 do VOODOOYOUDO? přichází talentovaný kytarista Tomáš Hruban který se časem stává tvůrčím tahounem VOODOOYOUDO?. Na jaře 2008 se ke skupině přidává Miloš Rejsek se synthesizerem.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO