CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

QOTA DJanes


Kategorie: Djs
Styly: , electrotrash

Pod zkratkou QOTA se skrývá poetický název Queens Of The Absolut. Tahle dívčí DJská dvojka se rozhodla zapojit mezi úspěšné pražské párty s vlastní rezidentní nocí.

Hlavní impuls přišel už na podzim 2010, kdy jejich kámoš pořádal narozeninovou párty v pražském klubu Rock Café. Vystoupení se setkalo s nečekaným úspěchem a holky začaly pomalu spřádat další plány.

V následujícím roce vyrazily jako support The Linings, se kterými odjely několik koncertů. Před létem 2011 si QOTA DJS zahrály na pražském Majálesu a na podzim měly velkou čest postarat se o afterparty vybraných koncertů kapely Vypsané FiXa.

Od března 2012 startují QOTA DJS rezidentní noc ve vyhlášeném pražském klubu Chapeau Rouge. První díl téhle párty pod názvem SOURCE OF NOISE se odehraje už 1. března. Holky v ten večer promění undergroundovou část klubu k obrazu svému. Chybět nebudou svítící lahve s vodkou, masky a především parádní hudební set. "Hrajeme toho spoustu: od Skrillexe, přes Enter Shikari a Dipla, až třeba k Robyn. Někdy pouštíme i na přání. Teda pokud vaším přáním nejsou Kabáti, Nightwork nebo techno", dodávají holky.

www.facebook.com/qotadjs, onesheet.com/qotadjs/

promo photos: Pavel Mužák

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO