CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Marty Fish


Kategorie: Djs
Styly: , house

Marty Fish se jako většina dlouho pohupoval po tanečním parketu coby návštěvník. V roce 2006 se setkává se skupinou clubberů tvořících vlastní, značně nezávislé a divoké mejdany Follow The Signals, což ho motivuje k nákupu vlastní techniky.
Martyho hudba je především o stylu moderní house music v mnoha podobách. Jeho accapella housíky, hrátky s fadery a efekty nenechají nikoho bez odezvy! Stal se residentem známých večerů a nocí jako Steam, pořádaný v klubu Radost FX, pravidelně vystupuje také na afterparties ve Studiu 54. Dále vystupuje na akci Zodiac, příležitostně hraje v Pekelném baru a v Kladenském musicbaru BPM. Minulost ho pojí i s klubem Prdel, kde pořádal vlastní večer Future Sound of Prague.
Marty Fish však zároveň i pořádá vlastní taneční večery s názvem Be Fresh, pořádané v Martinickém Paláci, kde vystoupil po boku českých DJs jako Orbith, Aiffel, Michael C, Michal Poliak, Enrico, Pete Walk...
Jeho parties jsou stavěné s láskou a nadšením a snad také proto začínají být stále více a více známější po Praze a okolí..

www.martyfish.cz/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO