CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ G.O.D.


Kategorie: Djs
Styly: , tektonik

Electro Teck tonik resident klubu Chapeau Rouge, Dj G.O.D. (známý také jako DJDr.T.N.F) je multižánrový umělec (výtvarník, herec, zpěvák, autor ), spoluautor několika mezinárodně úspěšných MTV projektů, člen Tecktonik World Central. Z původní profese show dancera, herce a zpěváka plynule přešel do profese DJ, party producent. Od roku 2006 navykal i české mainstreamové party people na
Electro/Tck sound.
Kreativně realizuje originální party programy a club design. Účinkoval v evropských divadelních, hudebních a klubových projektech... Praha, Paříž, Vídeň, Norimberg, Španělské ostrovy, Polsko, Bravo production-Madrid, Faux Pas Fashion brend by Jolana Shonfelt Izbická, Rabbit in The action, Souperpop, Genesix ... Radost FX, Roxy, Mecca, Celnice, Le Clan, Friends, Valentino, Backdoors, K.U.Bar, Silwer, Palác Akropolis aj.
Autor galerie formou hudebního klubu "Warhol`s People" ( since 2008 ) a iniciátor a producent mezinárodně významných zábavně - kulturních akcí v ČR. Zminme například Tribute k 25 výročí úmrtí Andy Warhola, nebo Exkluzivní oslavu 5O.narozenin zpěvačky Madonny pro ČR. Muž, jehož originální nápady inspirují druhé.

... Více bio: Wikipedia, Google.

www.myspace.com/djdrtnfPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO