CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Rescue (pure rhythm)


Kategorie: Djs
Styly: , house

Dj Rescue vstupuje na českou klubovou scénu roku 1999, kdy po prezentaci svého prvého dema dostává rezidentní noc v klubu Cz Beat, kterou pojmenovává Baysound Night. Hudba, která ho tolik uchvátila, byla silným podnětem k tomu, že se dále rozvíjela jeho djská dráha. Potenciál byl tak velký, že již během prvních dvou let hraje na parties spolu s legendárním djem Trávou. Spolu s Trávou a Loutkou, také později roku 2004 odstartovává jejich rezidentní old school mejdan Mixer. Počátkem jste jej mohli vídat v klubech typu Houseboat Bukanýr, Karlovy Lázně, Ultramarin, Studio 54, Club 39 a též v legendárním klubu Roxy.

Roku 2000 se stává členem Pure Rhythm sound systemu. Toto seskupení má nyní za sebou řadu úspěšných akcí, počínaje hraním v chill outu Roxy až po rezidentní večer v klubu Roxy s názvem Pure Rhythm session, ale také hostovali mnohokrát na velmi oblíbených pondělních akcích uváděné pod hlavičkou Free Mondays. Jednou z posledních aktivit této skupiny je open air Bordel, pořádaný na hradě Borotín, který měl letos již několikáté pokračování.

Jedním z nejdůležitějších okamžiků dohledání se sebe sama, se pro Rescuea stala party konaná roku 2001 u Proboštských jezer, kde vystupoval The End sound system (Layo & Bushwacka & Mr. C), kteří se od té doby pro něj stali jedni z neuznávanějších djs a to se též odráží v jeho tvorbě dodnes. Rescue svými pulzujícími rytmickými zvuky tech-house music, doplněné atmosférickými prvky s náznakem break beatu vyvolává v lidech touhu tancovat. Nastoluje tak jedinečnou atmosféru burcující euforie s možností dokonalého odreagování. Nejde však jen o neosobité kopírování, Rescue dává do hraní veškeré své zaujetí a energii a proto jsou jeho vystoupení tak jedinečná.

Mnohokrát byl také hostem v radiových pořadech Vinyl Vibration na Kiss FM, Dance Extravaganza na Evropě 2 a v internetových pořadech Radia Akropolis a Radia Jelení. Kromě toho hostoval i na parties klubu Roxy …. Futuresoundz, Mixer, Climax, Mix, Nightphunk a také v klubech Radost Fx, Mecca, Bang Bang, Duplex, Akropolis a další.

Od roku 2002 také pracoval v tehdy nově otevřeném vinyl shopu Fosny.cz, o který se staral po další dva roky. Dále se věnuje výrobě originálních modelů oblečení a spoluzakládá značku Pure Rhythm wear CO. a Starford.

soundcloud.com/dj-rescue 

www.facebook.com/djrescuepurerhythm
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO