CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Gifi


Kategorie: Djs
Styly: , d'n'b

Gifi - Tak zní umělecké jméno DnB DJe, jehož rodištěm je krásné severomoravské město Frýdek-Místek. V něm žil dlouho, avšak vítr života ho později zavál na jiné místo. Léta ubíhala a nastal rok 2004, během něhož objevil kouzlo DJingu, které ho naprosto a zcela uchvátilo. V té době ještě hrál na gramofonech. Své první mixy pak vytvářel v programu Traktor. Mixování se stávalo čím dál víc nedílnou součástí jeho života; uvědomoval si, že jeho koníček si začíná nárokovat své jisté potřeby, a tak si během léta pořídil vlastní gramofony technics, čímž odstartoval svůj hudební progres. Celé toto životní období trvalo deset let čili do roku 2014. Poté nastala tříletá pauza a v roce 2017 se opět pouští do hraní, tentokrát s větší vervou a hlavou plnou čerstvých, svěžích nápadů. O rok později mu přibyla i produkce, která je obrovskou motivací a hnacím motorem. Díky hudbě získal spoustu skvělých zážitků a měl možnost hrát poboku českých, ale i zahraničních stars.

Gifi často tvrdí, že Drum and Bass je pro něj vášeň, která jen tak nezmizí. Především se jedná o koníček a formu relaxu, o níž je přesvědčen, že nikdy nezmizí.

Rád dává DnB jiný rámec, a tak jsou jeho mixy mnohovrstevné, je možno v nich nalézt pestrou škálu subžánrů tohoto hudebního stylu. Jeho prioritou jsou melodičtější tracky, avšak pořádná řežba mu není vůbec vzdálená.

Gifi se nebojí nových věcí - a o to více věcí okolo hudby -, a tak s chutí přijal výzvu v podobě studia hudební produkce v Praze.

www.facebook.com/gifig Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO