CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

LA4


Kategorie: Ostatni
Styly: , rap

La 4, třetí oficiální člen kapely Indy a Wich. Bývalý writer, breaker i mc La4 aka Lafor existuje na pražské scéně již od půli devadesátých let – jako graffiti umělec. Později v dobách legendární 007čky, na které začínali Andre s Wichem, začal inklinovat k b-boyingu a později začal s dlouholetými kamarády dávat dohromady i rýmy.
Jeho hlas se objevil na vůbec prvním singlu Indy a Wich – Pohyb nehybného /Indyvidual. Po pecce Léto z druhého dílu kompilace East Side Unia natočil s Indy a Wich/PSH další singl Cesta Štrýtu, který byl předzvěstí alb obou kapel.

S Penery Strýčka Homeboye spolupracuje záhy po singlu desce Repertoár – konkrétně zahostoval na tracku Praha – dnes legendární hymně. Se svou domovskou partou Indy a Wich točí jejich debut album My3 – kterému dá svůj nezaměnitelný hlas a projev, stejně tak městskou poetiku.

Flockwork je věc kterou společně s Indym a holandskými The Proov natočil pro kompilaci From Amsterdam To Praha na labelu MadDrum/SuperCharger recordings.

I přes jeho motto “Fuck to be famous, be infamous!” patří jeho nahrávky k těm, které fanoušci hltají a chtějí stále víc. Snad je to i proto, že jich není mnoho. Lafor začínal jako writer a na rozdíl od většiny rapperů se stejným startovacím bodem toho nenechal. Úspěchy na Write for Gold, včetně účasti na světovém finále hovoří za vše. La4 měl také taneční období, kdy se pokoušel o breakdance ve známé crew 02 Redstars.

Do širšího podvědomí se dostal spoluprací se skupinou Indy a Wich (objevil se už na prvním vinylu Pohyb nehybnýho/Individual) a hostováním na mnoha důležitých českých i slovenských deskách a kompilacích..
V roce 2004 vydal cd singl Elá pro/Na světlo denní (+ James Cole) s produkcí od Wiche, Jamese Colea a remixy od Marca a DJe Cut Dema. Spolu s Orionem se objevil v tracku Čo tu máme dnes slovenské party Drvivá Menšina. Laforova tvůrčí kariéra vyvrcholila v roce 2007 vydáním solo alba nesoucím jméno Panoptikum. V roce 2010 následovalo album Gyzmo. Od té doby se Lavor objevil na několika skladbách jako host.

zdroj: www.la4.cz/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO