Interpret

Dj Akrom


Kategorie: Djs
Styly: , funky house ,

Akrom je pražský Dj a producent z Prahy, patřící do stálic české klubové scény. Od roku 2006 kdy započala jeho hudební činnost, hrál po České republice a střední Evropě na více než pěti stech akcích, z čehož nejúspěšnější byly například 4th Anniversary of Republic artist v Londýně či Springbreak parties (2012 a 2013) ve Francii.

Tento hudebník je rezidentem pražského klubu Le mirage a legendárního Chapeau rouge, kde mimo jiné vystupuje se svým projektem Akrolive, který propojuje djské míchání hudby s vystoupením živých muzikantů. Dále je rezidentní dj zahraničních akcí Snowbreak (ex. Springbreak), které se odehrávají v nádherném prostředí francouzských Alp.
Produkci vlastní tech-house hudby se věnuje více než jeden rok a za podpory pražské klubové scény již podepsal kontrakt na vydávání svých tracků na velkém slovenském labelu OneWay recordings.

Mezi jeho hlavní hudební směr patří různorodá směsice rovných beatů propojená s tribal a latino prvky.

Velké akce:
4th Anniversary of Republic artist (UK – London) (2012), Springbreak parties 2012 a 2013 (France – Risoul), Czechpoint open air 2011 a 2012, United islands of Prague 2011 and 2012, Čáry fest 2012 and 2013, Majáles České Budějovice 2012, Cinda Open air II. 2012, Živá ulice města Plzeň,..

Zahrál si s:
DJs – Darren Gregory (UK), Arthur Keen (UK), Tomasuchy aka Thomas Tesla (UK/CZ), Jimi Falconer (UK), BolEtz (UK) ,Paulo Mojo (UK), Justin time (UK), Max Lenski (RU), Daniel Ro (UK), Kel Quadrant (UK), One way (PL), Said Funkypeanut (FR), Josef Sedloň..

https://www.djakrom.cz/
https://www.facebook.com/DjAkrom


x