CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

Head Down


Kategorie: Bands
Styly: , grunge , rock

Kapela HEAD DOWN má za sebou velmi úspěšnou a plodnou minulost. Z původních Brown Underpants, která se stala oblíbenou klatovskou klubovou formací díky svému syrovému Seattle soundu se stala v roce 2002 dnešní skupina HEAD DOWN a v témže roce pod labelem Avik vydávají své debutové CD “Sunbeam”.  V roce 2005 skupina vydává druhou desku “Up and Down” ke které natáčí svůj první videoklip a poprvé se tak objevují v TV. Po personálních změnách a četném koncertování HEAD DOWN zaznamenávají úspěch v podobě exkluzivní nabídky na natočení CD od West records, vzniká tak třetí CD “Open 24 hours” za supervize Milana Hermana. V návaznosti se klip songu “Reality Show”  objevuje na TV Óčko, díky čemuž HEAD DOWN dostali roli ve filmu Bullwar.

Pro kapelu se zlomovým rokem stal rok 2009, kdy skupina opouští West records a stává se nezávislou a zároveň kapelu oopuští dlouhodobý člen baskytarista Petr Klička, ketrého přes inzerát záhy nahradil Stanley Bardoun, který sebou do kapely přivádí nadaného kytaristu Jakuba Nejdla.

Head Down rozhodně patří mezi klubovou elitu, nejenom svou značnou produktivitou , ale také svou tvorbou, kterou představuje strhující přímočarý rock’n’roll a take svou sehraností a zkušenostmi.

 www.bandzone.cz/headdown
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO