CHAPEAU ROUGE

MENU

Thursday 2.2.2017 KONEC POLOLETÍ


KONEC POLOLETÍ

Matheus
Hošty (rap)
Matějovo Děvče (rock blues)
Humdrum Lighthouse (indie pop)
Her English Blood (indie rock )
Sgt. Jammer
DJs Artomic, Beast Jane, Mustafa, Neuro:lab


KONEC POLOLETÍ

Vulture (rock)
Josef Kaňka (Get Lost)
Tereza Bolanová
Horror make-up set (White Russian Milkshake)
Diffie Maudit (rock indie)
DJ DEAD SAILOR (Mandrage) (electrobreaks riot music)
& Tuzex (Smrtislav), Sleeping boy (Vypsaná Fixa), Tehixx, BeatFreaqz

Saturday 4.2.2017


"ZE DNA x ORIGAMI" - Poslední Kuncert

Logic (hip hop/rap)
Jimmy Dickson (rap)
NikTendo (rap)
DJ Decky
DJ Rusty (Fresh Addiction, hiphopstage.cz)
Lvcas Dope
yeezus2020

Monday 6.2.2017


The Browning (us) - live concert

The Browning (us) (metal/electronica)
It Lies Within (us) (metal)
Blessing A Curse (us) (rock)
Marina (ru/cz) (electrocore)

Tuesday 7.2.2017


Bar Live Concert

Atares (int) (latino)

Saturday 11.2.2017


Live Concert

Emoce (alternative pop -rock)

Tuesday 14.2.2017

Friday 17.2.2017


CTM - live concert

CTM (hardcore rock)
Jokers (hard rock)

Tuesday 21.2.2017


Bar Live Concert

Lozt Mezcal (cumbia/jazzy funk)

Thursday 23.2.2017

Saturday 25.2.2017


První-poslední - live concert

První - poslední (indie rock )
Duben v Pešti (darkpop)

Tuesday 28.2.2017


Hard Rock Džem - live concert

Hard Rock Džem (classic rock)

Program Únor 2017 pdf pdf
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO